Tek Kişilik Oda

Öğrencinin rahat ve konforlu bir şekilde yaşayabilmesi için planlanmış olan tek kişilik odalarda; bazalı yatak, çalışma ünitesi, kilitli gardırop, kasa, Led TV, buzdolabı, ayna, ve banyo bulunmaktadır.

2 Kişilik Oda

İki öğrenciye eşit alanlara sahip şekilde, yaşam alanı sunmaktadır. Odaların içinde; her bir öğrenci için bazalı yatak, kasa, çalışma ünitesi ve kilitli gardırop bulunmaktadır. Ayrıca öğrencilerin birlikte kullanacakları bir banyo, Led TV, buzdolabı ve boy aynası mevcuttur.

3+1 Oda

Üç öğrencinin birbirleriyle uyum halinde yaşayabilmesi için planlanmıştır. Öğrencilerin kendilerine ait yatak odalarının içlerinde; yatak, çalışma ünitesi ve kilitli gardırop mevcuttur. Ortak kullanıma açık olan salon bölümünde ise; koltuk, sehpa, Led TV ve buzdolabı mevcuttur. Odaların genişliğine göre odalarda tek veya çift wc mevcut olmakta ve bir adet banyo bulunmaktadır.

4+1 Oda

Dört öğrencinin birbirleriyle uyum halinde yaşayabilmesi için planlanmıştır. Öğrencilerin kendilerine ait yatak odalarının içlerinde; yatak, çalışma ünitesi ve kilitli gardırop mevcuttur.Ortak kullanıma açık olan salon bölümünde ise; koltuk, sehpa, Led TV ve buzdolabı mevcuttur. Odaların genişliğine göre odalarda tek veya çift wc mevcut olmakta ve bir adet banyo bulunmaktadır.